Rainbow

Historie Sukcesów z Rainbow

Historie sukcesów z Rainbow

 

Sam ustanawiasz swój cel, dystrybucja Rainbow jest po to, by pomóc Ci w jego osiągnięciu. Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na dom lub mieszkanie Potrzebujesz półetatowej pracy, elastycznej względem Twoich obowiązków w domu Lub poszukujesz pełnoetatowej pracy oferującej jasną ścieżką kariery i sukcesu, wypełnionej nagrodami i korzyściami na każdym z osiągniętych szczebli
Oto kilka PRAWDZIWYCH historii sukcesów Rainbow...

 

 

 

Rainbow zmieniło moje życie

Rainbow zmieniło całkowicie moje życie.  Kiedy 10 lat temu zaproponowano mi pracę w Rainbow w Warszawie, zdecydowałam się porzucić Kraków i zacząć wszystko  od początku. I była to świetna decyzja.

Praca w Rainbow dała mi nie tylko zabezpieczenie materialne ale także ogromne możliwości rozwoju dzięki szkoleniom ale przede wszystkim dzięki wielu kontaktom z ludźmi. Poznawanie nowych ludzi jest fascynujące, wiele się od nich nauczyłam a nawet zmieniłam wewnetrznie.

 

 

 

 

 

Jestem swoim własnym szefem - sama ustalam, ile czasu poświęcam pracy. I nawet kiedy, ze względu na synka pracuję trochę mniej, zarabiam na to, żeby kilka razy w roku wyjechać na urlop i poznawać świat.

Małgorzata Jemmali,  Warszawa

 

 

 

Pracę w firmie Rainbow rozpoczęłam półtora roku temu. Rainbow otworzyło mi szerokie perspektywy na przyszłość. Praca ta wyzwoliła z mojej osobowości dotąd nieodkryte możliwości jako człowieka i przede wszystkim sprzedawcy. Pozytywne myślenie i chęci do pracy pozwoliły mi na osiągnięcie bardzo dobrych wyników. Każdy z nas ma swoje marzenia, cele, które chce w życiu zrealizować a biznes Rainbow pozwala na szybkie ich spełnienie. Będę dążyć do kolejnych celów, które sobie założyłam. Przy mocnej motywacji osobistej i potrzebie kontaktów z klientami wszystko w życiu jest możliwe.

 

Małgorzata Zając

 

 

 

Minęło parę lat, dokładnie osiem od czasu, kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z firmą Rainbow. Tak nieśmiało zacząłem, tak jak wszyscy od kursu, na którym chciałem wszystko wiedzieć. Potem pierwsze prezentacje, walka z tremą, ale pozytywna, no i pierwsza sprzedaż 26 sierpnia 1998 roku. Czułem bluesa, coraz bardziej chciałem spotkań z klientami, no i tak się stało. W wyniku tego sprzedałem drugą, piątą, setną i trwa to tak do dzisiaj. Jak myślicie, ile sprzedałem do dnia dzisiejszego? Zapraszam do nas, zapewniam Was, że się opłaca.

POZDROWIONKA!!!

 

 

 

 

 

Piotr Malek

 

 

 

 

Praca w Rainbow

Pracuję w Rainbow trzy lata. Od początku moja kariera nabiera tempa. Odnoszę coraz większe sukcesy w sprzedaży i osiągam dobre wyniki. Dzięki Rainbow spełniłem swoje marzenia o podróżach za granicę i zakupie domu. Przede wszystkim poznałem wiele osób, które sprawiają, iż atmosfera w naszym biurze to coś więcej niż w &c1;starym, dobrym małżeństwie&c1;.

Polecam wszystkim urządzenie Rainbow do użytku. Uważam, że jest najlepszym sprzętem tego typu i nie zamieniłbym go na nic innego. Zapraszam chętnych do współpracy. Do zobaczenia na Dniu Otwartym.

 

 

 

Mariusz z biura "Diuna"

 

 

 

 

Marzec 1995 roku śpieszymy się do domu. Wieczorem umówili nas znajomi na prezentacje jakiegoś podobno "super"odkurzacza. Gość z pudełkami czeka na nas pod drzwiami. Wchodząc do środka wita nas merdające ogonem nasze psisko Sonia – owczarek niemiecki. Cieszy się również, dlatego że resztki z kosza na śmieci, kasze, ryż są pięknie rozrzucone po całym mieszkaniu. Wstyd na początek. Lecz co się stało w ciągu najbliższych kilkunastu minut przerosło nasze wyobrażenia.
Rainbow, bo tak nazywało się to urządzenie, które mieliśmy zobaczyć, wyczyściło idealnie cały pokój i kuchnię, parkiet i dywan. Szybkość, w jakim nasze mieszkanie powróciło do idealnej czystości zaskoczyła nawet naszego psa.
Gdy tak obserwowałem, co potrafi to niewielkie urządzenie zrozumiałem: tak to jest miłość od pierwszego wrażenia.
Cha,  na szczęście cały czas do dnia dzisiejszego odwzajemniona.
Dalej wszystko potoczyło się już bardzo szybko:
Jako student w Krakowie nie mogłem nawet pomarzyć o zakupie Rainbow, ale wygospodarowałem wolne chwile na kurs jego prezentacj.
Po nim nadszedł czas, że z pudłami w rękach różnymi środkami transportu( autobusami, tramwajami, pociągiem) przybliżałem innym wspaniałą efektywność pracy Rainbow.
Swój pierwszy własny samochód, pierwsze wymarzone wakacje i oczywiście pierwsze własne Rainbow - wszystko to osiągnąłem dzięki pracy z Klientami i Rainbow.
Krokiem następnym była pomoc w szkoleniach w biurze w Krakowie, a prowadząc już je samodzielnie zaraziłem pasją do Rainbow wielu wartościowych ludzi.
Od listopada 1996 roku przeniosłem się do Rzeszowa gdzie stworzyłem własne biuro, które do dzisiejszego dnia szerzy filozofię czystości Rainbow wśród mieszkańców Podkarpacia.
Bardzo wielu zadowolonych klientów utwierdza mnie, co dzień, że Rainbow to nie tylko najlepszy produkt, ale to również gwarancja stabilizacji i pewnej przyszłości.

 

Jacek Babis

 

 

 

* Wszystkie Autoryzowane punkty dystrybucji są w posiadaniu i podlegają dyspozycjom Niezależnych  Dystrybutorów Rainbow.
** Każdy Dystrybutor Oferuje własne programy motywacyjne.